Služby

P1050075-large

REKONŠTRUKCIE

V rámci rekonštrukcii ponúkame rekonštrukcie domov, bytov, bytových jadier, lesných chát a úplnu prestavbu alebo rôzne prístavby.

Ale prečo práve rekonštruovať dannú stavbu?

Bývať v dnešnej veľmi vyspelej modernej dobe ovplyvňuje nielen rozvoj ale aj pokrok vo všetkých technológiách! Týka sa to hlavne stavebníctva. Dnešné domy, byty, chaty a pod. sa odlišujú od svojích predchodcov hlavne svojou kvalitou spracovania. Dnešné domy a bytovky sú stavané hlavne po stránke hygieny, bezpečnosti a údržby kvalitnejšie až priam neprekonateľne kvalitnejšie, ako to bolo za dávnejších čias. A toto sú hlávné dôvody prečo sa ľudia púštajú do tohto „chaotického“ rekonštruovania stavieb.

20160912_142834-large

VÝSTAVBA DOMOV

Naša spoločnosť Rstav taktiež realizuje takzvanú „výstavbu domu na kľúč.“ Súčasťou výstavby rodinného domu je kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia spolu kanalizáciou, vykurovacie systémy a podobne.

Záujemca o výstavbu rodinného domu má možnosť vybrať si:

  1. Realizácie základov rodinného domu samostatne
  2. V prípade záujmu mu základy pripraví naša spoločnosť Rstav v cene stanovenej podľa osobnej obhliadky na mieste realizácie.

Naša spoločnosť pri ponuke stavby na kľúč Vám ponúka možnosť prevziať všetky starosti súvisiace s výstavbou Vášho budúceho rodinného domu!

User comments

ZATEPLENIE

Na prvý pohľad zatepľovanie domu nie je žiadna veda. No opak je však pravdou. Väčšinou prevláda názor, že zateplenie si dokáže spraviť každý šikovný domáci majster. A že je možné aj na tom dokonca ušetriť, ak pri nákupe komponentov použije tie najlacnejšie od viacerých výrobcov.

Kvalita materiálov jednotlivých výrobcov, ako aj technológia ich výroby sa líšia, a odlišujú sa i montážne a aplikačné postupy. Ale ani výber jednotlivých zložiek s najlepšími parametrami nezaručuje, že systém bude plniť svoju úlohu v najvyššej miere. Každý výrobca totiž berie do úvahy osobitosti jednotlivých komponentov a zosúlaďuje ich tak, aby maximálny výsledný efekt dosahoval zatepľovací systém ako celok. Práve preto prevažná väčšina výrobcov ponúka svojim zákazníkom navyše i rad ďalších bezplatných služieb – okrem samotného výrobku získajú aj poradenstvo: ako a čím zatepliť určitý typ domu, cenovú kalkuláciu, školenie pracovníkov stavebných i montážnych firiem a dohľad na konkrétnej stavbe.

Best-Online-Bachelors-in-Forensic-Accounting-Degrees

FINANCOVANIE

„Predaj a financovanie“

klient uzavrie Kúpno-predajnú zmluvu na dom, pozemok a príslušný podiel na prístupovej komunikácii

Financovanie je možné realizovať:

  1. platba v hotovosti
  2. zabezpečíme Vám úver (v ktorejkoľvek banke) na financovanie kúpy, príp.dokončenie nehnuteľnosti